Kurumsal

slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

ATİKCAN TRİKO

1997 yılında faaliyete geçen firmamız değişen ve gelişen rekabet ortamı içerisinde kendisini her zaman yenilikçi tutmayı ilke edinmiştir. Günümüze kadar olan süreçte, sektöründe kurumsallaşma ve markalaşma yolunda emin adımlar atmış, müşterisi için her zaman dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını korumuştur.

Üreticisiyle, tedarikçisiyle ve çalışanıyla bütünleşmiş, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, en doğru ürünü, en uygun fiyatla müşterisine sunan bir marka olarak bilinmek, kurulduğu günden bu yana ATİKCAN Triko için birincil hedef olmuştur.

Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde bulunduran, geniş ürün yelpazesi ile her türlü talebe cevap verebilecek nitelikte olan firmamız, 7,12,14,16 fine triko makinalarıyla , her türlü giyim ile kullanılabilecek yaka, kol,etek ve bel bantları imalatı yapmaktayız.. Ürünlerimiz t-shit, sweat shirt, mont , kaban, pantolon,ceket , deri, denim gibi her tür giysiye aksesuar olabilmektedir. Makineler de her iplik çeşidi hem tek başına hem de diğer iplikler ile birlikte yürüyebilir. Likra lı ürünlerde %250 e kadar esneme ve geri toplama sağlayabiliriz.Hammadde –yarı mamül-mamül sürecinde her aşama kontrol altındadır.

“Doğru adres, güvenilir satıcı…” sloganıyla, sektöründeki güvenilirliğini ve uygun hizmet anlayışını devam ettirerek ATİKCAN Triko markasını daha ileri götürmek ve paydaşlarımıza her zaman uygun hizmet vermek arzusu ve çabasındayız.

VİZYONUMUZ

Dünden bugüne devamlı gelişen ve kendini yeniliyen teknolojiyi her zaman güncel bir şekilde kullanarak müşterilerimize hiç vakit kaybetmeden ve kaybettirmeden hizmet sunabilmek

MİSYONUMUZ

Zamana ve çevreye endeksli olarak insanların sürekli değişim gösteren yaşam tarzlarını üretmiş olduğumuz kaliteli mamüllerle farklı bir açılım getirmek.